11 ترفند عالی برای جلب رضایت شوهر | سالمندان

مردان پشت ظاهر محکم و ناشکستنی خود، آدم هستن و نیازهایی دارن. شناختن این نیازها و خواسته ها در زندگی مشترک به شما کمک می کنه تا با تأمین اونا بانوی رویاهای مرد آرزوهاتون باشین. شما به عنوان یه زن میدونید چه چیزایی بیشتر از همه یه مرد رو آزار میده؟ تا حالا شده با خود فکر کنین که شاید بعضی رفتارای زنونه شما شدیدا شوهر یا نامزدتون رو آزرده خاطر کنه و حتی موجب دور شدن اون از شما شه؟ لازمه با شناخت این موارد قلب شوهرتون رو فتح کنین.

حس قدرت طلبی اونو قبول کنین

مرد خونه نیاز داره تا اعضای خونواده و به خصوص همسرش مدیریت اونو بر خونواده قبول کنه. نگران نباشین، این به معنی اون نیس که شما باید خواسته های خود رو کنار بذارین و از حق خود در اراده کردن واسه زندگی مشترک بگذرید. شما با ارضای حس قدرت طلبی و مدیریت همسرتون می تونین قلب اونو فتح کنین و با مدیریت بر قلب اون علاوه بر تأمین رضایت همسرتون، به خیلی از خواسته هاتون هم برسین. کافیه به جای زبون قدرت طلبی و ریاست، از زبون محبت و ظرافت زنونه تون استفاده کنین.

شاید بگید همه مردان به یه زن عمل کرده و آرایش کرده بیشتر توجه می کنن اما باور کنین اونا چهره زنونه شما رو بیشتر دوست دارن وگرنه با شما ازدواج نمی کردن

احساس خوب رو به اون هدیه بدین

مهم ترین فرد در زندگی هر مردی همسر اونه. مردها احتیاج دارن تا در پیچ و خم زندگی و در همه حال همسرشون رو همراه و هم قدم خود ببینن و پشتیبانی و همراهی اونو احساس کنن. به میزانی که شما از همسرتون در مواقع بحرانی، تصمیم گیریا و مشکلات زندگی پشتیبانی کنین باعث بالا رفتن اعتماد به نفس اون میشین و اثر مستقیم بالا رفتن اعتماد به نفس همسرتون رو در زندگی می بینین. پس شمام با همراهی و پشتیبانی از همسرتون در مواقع سخت این احساس خوب و نیروبخش رو به اون هدیه بدین.

تشویق یادتون نره

نیاز به مورد تأیید قرار گرفتن و تشویق شدن در مردا احتیاجی غیرقابل رد و فراموش نشدنیه. مهم بودن این نیاز وقتی که به داخل خونه و فردی مثل همسر می رسه دوبرابر می شه. مردها عاشق این هستن که از طرف همسرشون مورد تأیید و تشویق قرار گیرند و احساس کنن تکیه گاه محکمی واسه خونواده و همسرشون هستن.

قدردش رو بدونین

کار کردن در خارج از خونه هرچند وظیفه شوهر شماس اما هر مردی نیاز داره تا در قبال کاری که انجام میده مورد قدرشناسی و تشکر قرار گیرد و در مقابل، این تشکر و قدرشناسی باعث می شه تا با انگیزه و انرژی بیشتری به کار و تلاش بپردازه. کافیه کمی با اون همراه باشین و مشکلات و محدودیتایی رو که بنا به اقتضائات کاری واسه اون پیش میاد درک کنین.

خودتون رو یادتون نره

در آیات قرآن خدا می فرماید: ما زن و مرد رو مایه آرامش همدیگه قرار دادیم. بخشی از این آرامش، مربوط به زیبایی و آراستگی زن و مرد در خونه س. از اونجا که زن مظهر جمال و خوشگلیه یکی از نیازای اصلی مردان، دیدن اون در حالتی قشنگتر و در بالاترین درجه ظرافت و شادابیه. کافیه کمی به سر و وضع خود برسین و به خصوص وقتی که همسرتون از محل کار به منزل برمیگرده انگار خود رو واسه ورود اون آماده کنین. کمی آرایش کنین. لباس مناسب بپوشید و با یه سینی چای به استقبال اون برید.

قبل اینکه بخواین واسه چندمین بار در طول روز به همسرتون زنگ بزنین کمی فکر کنین که کار شما اونقدر مهم هست که بخواین سر کار با اون صحبت کنین

کدبانو باشین

مرد ایرونی همیشه به یه چیز تو ذهن خود می بالد و در جمع دوستانش به اون افتخار می کنه و اون چیزی نیس جز کدبانوگری همسرش در خونه. در واقع در چارچوب ذهنی مرد ایرونی، مدیریت کارای خونه و انجام دادن اونا به بهترین روش به وسیله بانوی خونه یه مزیت مهم و حیاتی هستش.

تنهایی لازمه زندگی یه مرد

لحظاتی در زندگی پیش میاد که مردها نیاز دارن تا در غار تنهایی خود باشن و با این کار به آرامش می رسن. شاید درک همچین چیزی واسه شما به عنوان یه خانوم سخت باشه چون شما تو یه همچین موقعیتی دوست دارین همسرتون در کنار شما باشه و با شما حرف بزنه و همراهی تون کنه اما ساختار شخصیتی مردها به گونه ایه که بعضی وقتا نیاز به تنهایی دارن. این به طور کامل درسته که یه زن دوست داره تا حد ممکن به همسر و عشق زندگی اش نزدیک شه و نذاره اون هیچ وقت احساس تنهایی کنه؛مردها تا اینجا هیچ مشکلی ندارن اما گله اونا از اونجا شروع می شه که می گن:«ما هم دوست داریم که همسرمون همیشه و در همه لحظات خوب و بد زندگی همراه مون باشه اما خانوما فکر می کنن تموم وقت آزاد مردشون تنها باید به اونا اختصاص داشته باشه نه هیچی دیگه. این دقیقا جاییه که می تونه واسه ما آزاردهنده باشه.»

واسه هر چیزی گریه نکنین

مردها خیلی راحت با بیان احساسات شدید زنا ناراحت و آزرده خاطر می شن. شکستن ناخن یا پاشنه کفش یا خرد شدن شیشه عطر یا… هیچ کدوم دلیل نمی شه که بخواین مقابل همسرتون شروع به گریه کنین. بیان احساسات زیاد واسه موضوعات کوچیک شاید واسه زنان چیزی عادی باشه اما مردها بیشتر اونو یه نمایش بیشتر از اندازه می دونن؛ تلاش کنین در مورد چیزایی که خیلی مهم نیستن احساسات کمتری به خرج بدین.

همیشه به اون زنگ نزنین

مردانی هستن که می گن از اینکه همسرشون هر ۱۰ دقیقه یه بار تلفن می زنه و همیشه پیامکای بی معنی می فرستد کلافه شدن؛ قبل اینکه بخواین واسه چندمین بار در طول روز به همسرتون زنگ بزنین، کمی فکر کنین که کار شما اونقدر مهم هست که بخواین سر کار با اون صحبت کنین و وقتش رو بگیرین و ذهنش رو از مسائل کاری منحرف کنین. بعضی وقتا لازمه به اون زمان بدین که بعضی وقتا شما رو نداشته باشه و دلش واسه تون تنگ شه.

در مقابل جمع از اون بد نگید

اگه شما شروع کنین در مقابل بقیه از همسر یا نامزدتون بد بگید اولین چیزی که به ذهن اونا می رسه اینه که شما چقدر نادانید که با مردی زندگی می کنین که رفتاراش رو دوست ندارین. یادتون باشه تنها چیزی که بقیه باید از شما و زندگی شخصی تون بشنون اینه که چقدر همسر خوبی دارین و در کنار هم خوشبختید. مردتون رو تشویق کنین و مطمئن باشین که اون همیشه قدردان هستش.

زیادتر از اندازه آرایش نکنین

بیشتر مردها دوست ندارن که همسرشون ناخنای بسیار بلند داشته باشه یا موهای مصنوعی و اکستنشن بزاره یا بیشتر از اندازه آرایش کنه. اونا چهره طبیعی زنونه شما رو بیشتر از هر چیزی دوست دارن. یه چهره طبیعی بیشتر از هرچیزی واسه مرد جذابیت داره و چیزای بیشتری رو به اون میگه. شاید بگید همه مردان به یه زن عمل کرده و آرایش کرده بیشتر توجه می کنن اما باور کنین اونا چهره زنونه شما رو بیشتر دوست دارن وگرنه با شما ازدواج نمی کردن.
منبع :

جمع آوری به وسیله بخش نگهداری و سلامت سالمندان سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *