فروش و دانلود سمینار ارشد برق:بررسی رهیافت های شناسیایی سیستم

دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش کنترل

عنوان:

مطالعه رهیافت های شناسیایی سیستم

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:
بسیاری از سیستم های موجود و پرکاربرد در صنایع به مقصود عملکرد بهتر و افزایش بهره وری، نیازمند شناسایی دقیق و مومشکافانه خصوصیات می باشند و این مهم تنها در سایه تکنیک شناسایی سیستم ها محقق می گردد. پس، شناسایی سیستم ها از ملزومات صد در صد در صنایع می باشد. در این سمینار، بر آن هستیم که توسط شیوه های سنتی و مدرن و هوشمند به این مهم مبادرت ورزیم. در همین راستا، از تکنیک هایی مانند الگوریتم فازی، خوشه بندی و خوشه بندی فازی به عنوان راهبردهای هوشمند و از شناسایی سیستم بر مبناب پاسخ پله به عنوان رهیافت سنتی مدد می جوییم و ملزومات این روش را نیز ذکر می نماییم. در پایان سیستم نمونه ای را مورد مطالعه قرار می دهیم، که در این مجال سیستم دیگ بخار fire-tube می باشد، و نتایج حاصل از این واکاوی را عرضه می نماییم.
مقدمه:
از دیرباز مسئله شناسایی و شناخت دنیای پیرامون یک مسئله ذاتی و فطری برای بشر های پرسشگر بوده می باشد و این امر را به ذهن می افکند که درمورد چیستی و ماهیت دنیای گرداگرد و پیرامون خود دست به پرسشگری و پژوهش بیازاید تا از رموز و اسرار محیط خود آگاه گردد.
این مسئله یعنی شناسایی ذات عوامل ناشناس توسط بشر سابقه ای دیرین در تاریخ دارد و بشر ها از طریق شناسایی عوامل ناشناخته پیرامون خود در پی بهبود کیفیت زندگی خود بودند. پس از انقلاب موسوم به صنعتی در اروپا و پاگیری جنبش های علمی و اختراعات جدید آن جا که پای منافع مادی به میدان صنعت باز گردید صاحبان صنایع و دانشمندان در پی کشف راه های مناسب برای بهینه کردن کمیت و کیفیت محصولات خود بودند و این امر بدون مددگیری از شناخت ذات مسائل و شناسایی دقیق صنایع امکان پذیر نبود از این رو مسئله شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرآیند های صنعتی مطرح گردید.شناسایی و در پی آن تخمین و کنترل فرآیند های صنعتی مطرح گردید. شناسایی که امروزه علم شناسایی نامیده می گردد شامل طیف وسیعی از مسائل می گردد که شناسایی سیستم های صنعتی، بیولوژیکی ، اجتماعی و اقتصادی و همانند این می باشند.
در جهان امروز که پیشرفت صنعت و تکنولوژی شتاب روز افزونی گرفته می باشد، مسئله ای که اهمیت دوچندان یافته می باشد بهروزی زودتر و بیشتر صنایع می باشد.ناگفته پیداست که مسئله بهروزی مستلزم مقدمات بسیاری می باشد که در شکل گرفتن آن بسیار ضروری می باشد که یکی از این امور شناسایی سیستم ها به مقصود بکارگیری بهترین راهکار عملی برای بهینه سازی سیستم می باشد. شناسایی سیستم از آن نظر ضروری می باشد که مارا با دینامیک ها و محتویات سیستم آشنا می نماید و به ما امداد می رساند تا با بکارگیری استراتژی ها کنترلی به بهبود عملکرد سیستم بپردازیم.
تعداد صفحه :129
قیمت : 14700 تومان

 

 

***

—-

پشتیبانی سایت :       

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *