دانلود پایان نامه برق حذف تداخل در کانال مرجع رادار پسیو مبتنی بر سیگنال پخش تلویزیون دیجیتال توسط فرستنده های زمینی با رویکرد بازتولید

 

توسعه­ی عمومی تلویزیون دیجیتال در ایالت متحده، اروپا و ژاپن با اختلاف زمانی اندکی رخ داده­می باشد. سازمان­های اصلی استاندارد سازی تلویزیون دیجیتال تا حدود زیادی متاثر از سایر گسترش­های مربوطه نظیر کار گروه متخصصان تصاویر متحرک[1](MPEG) جهت استانداردهای کدنگاری صدا و تصویر، اطلاعات سیستم و استانداردهای مالتی­پلکسینگ بوده­اند. این سازمان­های استاندارد­سازی برای توسعه استانداردهای مدولاسیون پخش مناسب برای هرنوع رسانه و پهنای باند کانال که قبلا در آن منطقه بهره گیری می­شده می باشد کوشش کرده­اند، در نتیجه در بین مدولاسیون­های بهره گیری شده تفاوت­هایی هست.

 

3-4-1- تلویزیون دیجیتال در ایالات متحده

در سال 1987، کمیسیون مخابرات فدرال FCC فرایندی را برای انتخاب استاندارد HDTV مناسب برای ایالات متحده آغاز نمود که با استاندارد تلویزیون آنالوگ موجود NTSC سازگار می­باشد. در سال 1992 چهار پیشنهاد انتخاب گردید و در سال 1993 موافقت نامه­ای با همان چهار کنسرسیوم پیشنهاد دهنده صورت گرفت تا یک اتحاد بزرگ (GA) تشکیل دهند و توسع­ی استانداردها را تکمیل نمایند. GA یک استاندارد دالبی به نام AC-3 را برای کدگذاری منبع صدای چند کاناله تعیین و مشخص نمود و استاندارد MPEG-2 را برای کدگذاری منابع ویدئو، اطلاعات سیستم و مالتی­پلکسینگ تعیین و مشخص نمود. GA از روش مدولاسیون 8 سطحی 8VSB جهت پخش زمینی با ارسال داده­ی مفید با سرعت 19.28 مگابیت بر ثانیه در یک کانال پخش با پهنای باند 6MHz بهره گیری نموده و همچنین یک سیستم را برای تلویزیون کابلی اختصاص داده می باشد.

[1] Moving Picture Expert Group

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید: