اگر چه روش جدیدی برای تقطیع تصویر ارائه گردید لازم می باشد که رفتار الگوریتم هم از لحاظ تئوری و هم عملی مطالعه گردد. در این بخش ویژگی الگوریتم را از نظر تئوری با مطالعه رفتار مورد انتظار الگوریتم در حضور نویز مطالعه می­گردد. بویژه نشان می­دهیم که هر قطعه متصل می باشد و الگوریتم به نویز مقاوم می باشد. در ادامه روش­های معادلی برای یافتن چگونگی انتساب برچسب به نقاط توسط پیمایشگر تصادفی با در دست داشتن گراف وزن­دار را مطالعه می کنیم:

  • اگر پیمایشگر تصادفی بعد از ترک پیکسل اولیه به احتمال زیاد اولین بار به پیکسلی می­رسد که برچسب s دارد، برچسب پیکسل را s قرار بده.
  • اگر به جای نقاط از منابع ولتاژ واحد بهره گیری گردید به پیکسل برچسبی را انتساب بده که نقطه متناظرش که در حال حاضر وضعیت روشن دارد بیشترین پتانسیل الکتریکی را تولید کند.
  • به پیکسل برچسبی را انتساب بده که نقطه متناظرش بیشترین جریان الکتریکی (یا کمترین مقاومت کارا) را دارد.

در بخش قبل ما تصویر را تا حدی بخش­بندی نموده و نقاط برچسب دار را به صورت خودکار تعیین نمودیم همانطور که در تصویر دیده می­گردد بخش­بندی بطن راست به علت نازک بودن دیواره آن دقت از بالایی برخوردار نیست حال با اعمال روش پیمایشگر تصادفی بهبود داده شده در این قسمت بخش­بندی نهایی را انجام می­دهیم همانطور که در شکل دیده می­گردد بخش­بندی بطن راست و چپ انجام شده می باشد و نظاره می­گردد بخش­بندی در قسمت بطن راست خیلی دقیق­تر می­باشد..

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود پایان نامه ارشد برق سطوح انتخابگر فرکانس

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دسته‌ها: دسته‌بندی نشده