دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش الکترونیک

عنوان:

پژوهش و مطالعه آخرین متدها در EPGA

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:

فناوری های فراپهن باند با ایجاد ارتباطات بدون سیم با سرعت انتقال بسیار بالا، به عنوان طلایه دار روش های ارتباطی بی سیم مطرح هستند. علاوه بر کاربردهای پر سرعت، فناوری فراپهن باند به دلیل مصرف توان و پیچیدگی کمتر به عنوان جایگزین بسیار کم هزینه ای برای سیستم های انتقال اطلاعات کنونی می باشد. در این پایان نامه کوشش بر معرفی چندین روش طراحی فرستنده فراپهن باند شده می باشد و در نهایت با مطالعه طرح های انجام شده، طراحی نهایی با رفع نقایص و بهینه سازی طرح های گذشته پیشنهاد شده می باشد. سرانجام کلیه روش های پیشنهادی با یکدیگر مقایسه خواهند گردید.

مقدمه:

امروزه بازار سرگرمی های شبکه ای خانگی با سرعت زیادی در حال توسعه می باشد. مصرف روز افزون تجهیزات دیجیتالی مانند DVD player ها، تلویزیون های ماهواره ای، اینترنت باند وسیع و غیره لزوم وجود یک لینک انتقال اطلاعات مطمئن برای فواصل کوچک (چندین سانتی متر تا حدود ده متر) و ظرفیت بالا را مطرح می کند.خصوصیت قابل حمل بودن یکی از قابلیت های کلیدی بیشتر کاربردهای جدید می باشد و این مسئله باعث می گردد که بهینه سازی توان مصرفی یک نیاز ضروری گردد. هزینه ها و قیمت ها نیز فاکتور بسیار مهمی در کاربردهای پرطرفدار می باشد.لینک های رادیویی فراپهن باند ، پتانسیل پیاده سازی کلیه موضوعات مطرح شده را دارد. همه موردها فوق این روش جدید ارسال را به کاندید بسیار مناسبی برای کاربردهای شبکه ای مانند شبکه های محلی بیسیم، شبکه های شخصی بی سیم تدبیل می کند.

تعداد صفحه :114
قیمت : 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دانلود سمینار کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات سیستم: رادارهای فرکانس بالا

***

دسته‌ها: مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید