دانشگاه آزاد اسلامی

واحد تهران جنوب

دانشکده تحصیلات تکمیلی

سمینار برای دریافت درجه کارشناسی ارشد“M.Sc” مهندسی برق گرایش مخابرات

عنوان:

مطالعه روش های قرار گرفتن IP روی WDM

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :
(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)
چکیده:
هدف این مقاله مطالعه روش های مختلف قرار گرفتن IP بر روی سیستم های WDM می باشد. در این مقاله کوشش گردیده می باشد که پس از معرفی سیستم WDM به مطالعه روش های قرار گرفتن فریم IP به مطالعه مزایا و معایب انواع روش های موجود پرداخته و در نهایت این روش ها به مقایسه گذاشته خواهند گردید. در فصل اول اصول ابتدایی WDM  اظهار شده و مزایای آن مورد مطالعه قرار خواهد گرفت و سپس انواع توپولوژی های شبکه های WDM تشریح خواهد گردید. فصل دوم به معرفی روش های قرار گرفتن IP بر روی سیستم  WDM پرداخته و در نهایت همه این روش ها از نظر راندمان پهنای باند مقایسه می شوند.
مقدمه:
در سال های اخیر شاهد انقلابی آرام و ناگهانی در شبکه های انتقال بوده ایم. تولد WDM توانست تا حدود بسیار زیادی مشکل ترافیک شدید در شبکه های مخابراتی را که ناشی از رشد سرسام آور بهره گیری از اینترنت می باشد حل کند. پیدایش فیبرهای نوری و مزایای وسوسه انگیز آن ها ما را به کوشش در جهت به بلوغ رساندن این تکنولوژی ترغیب می نماید. WDM ما را به حداکثر بهره گیری از پهنای باند بالقوه قادر می سازد.
تعداد صفحه :46
قیمت : 14700 تومان

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   پایان نامه ارشد رشته برق الکترونیک: روش های طراحی شبکه روی تراشه و کاربرد آن ها

***

—-

دسته‌ها: مهندسی برق

دیدگاهتان را بنویسید